Dziękujemy za stacjonarny i wirtualny udział w spotkaniach w roku akademickim 2021/2022. Obecnie udajemy się na przerwę wakacyjną. Wracamy na jesieni. Więcej informacji na temat wydarzeń w nowym roku akademickim wkrótce.

 

Aktualności

03.02.2022

„Tomografia nie tylko medyczna” – nagranie wykładu dr. hab. inż. Jacka Tarasiuka, prof. AGH

Zachęcamy do obejrzenia wykładu dr. hab. inż. Jacka Tarasiuka, prof. AGH z Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, który wygłosił 20 stycznia podczas czwartego wydarzenia z cyklu „AGH NAUKA spotkania” .


17.01.2022

„Zielona energia z jądra atomu?” – nagranie wykładu dr. inż. Pawła Janowskiego

Zachęcamy do obejrzenia wykładu dr. inż. Pawła Janowskiego z Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, który wygłosił 16 grudnia podczas trzeciego wydarzenia z cyklu „AGH NAUKA spotkania” .


17.01.2022

„Geotermia – odnawialna energia z głębi Ziemi” – nagranie wykładu dr hab. Anny Sowiżdżał, prof. AGH

Zachęcamy do obejrzenia wykładu dr hab. Anny Sowiżdżał z Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH, który wygłosiła 16 grudnia podczas trzeciego wydarzenia z cyklu „AGH NAUKA spotkania” .


12.01.2022

Komputerowa diagnoza i prognoza - zapraszamy na kolejne spotkanie z nauką w formule online

20 stycznia 2022 r., o godz. 18.00, zapraszamy na czwarte wydarzenie z cyklu „AGH NAUKA spotkania”. Swoje wykłady wygłoszą dr hab. inż. Jacek Tarasiuk, prof. AGH z Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH („Tomografia nie...


17.12.2021

„Po co filozofom gogle VR? I vice versa... ” - nagranie wykładu dr hab. Jowity Gui, prof. AGH

Zachęcamy do obejrzenia wykładu dr hab. Jowity Gui, prof. AGH z Laboratorium EduVRLab, który wygłosiła 25 listopada podczas drugiego wydarzenia z cyklu „AGH NAUKA spotkania” .


Wyświetla nowości od 16 do 20 ze wszystkich 28