Dla uczestników

„AGH NAUKA spotkania” to seria otwartych dla publiczności, krótkich wystąpień popularnonaukowych oraz rozmów z uczonymi i specjalistami. Naszym celem jest przybliżanie pracy naukowców oraz ukazywanie praktycznego znaczenia ich badań. O trudnych niekiedy do intuicyjnego pojęcia zagadnieniach mówimy przystępnie i bez akademickiej sztampy. Cykl organizuje Centrum Komunikacji i Marketingu AGH we współpracy z Radą Programową.

Połowę zdjęcia, patrząc od lewej, zajmuje niski budynek w kolorze kremowym. Budynek posiada zdobione okna. W centrum fasady budynku znajduje się wejście. Nad wejściem znajduje się neon. Drugą połowę zdjęcia, patrząc od lewej, zajmuje widoczny w oddali budynek wielopiętrowy w kolorze beżowym. Nad budynkiem widoczne jest niebo w kolorze błękitnym, które częściowo przysłaniają chmury w kolorach białym i szarym.

Organizacja spotkań

  • Spotkania odbywają się na kampusie AGH w budynku U-2 (sala audytoryjna, ul. Reymonta 7) o godz. 18, przeważnie raz w miesiącu w roku akademickim. Mapa kampusu jest dostępna tutaj.
  • Pojedyncze wydarzenie dzieli się zwykle na dwa wykłady. Każdy z nich trwa 30 minut. Po każdym wystąpieniu prelegenci przez 15 minut odpowiadają na pytania publiczności.
  • Na udział w spotkaniu trzeba więc zarezerwować sobie około 1,5 godziny.

Nagrania ze spotkań

  • Nagrania z wydarzeń można obejrzeć na kanale YouTube AGH.

Wstęp na spotkania

  • Wydarzenia mają charakter otwarty, a z tytułu udziału w nich nie są pobierane żadne opłaty.
  • Wszystkich Uczestników prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.