Dla uczestników

„AGH NAUKA spotkania” to cykl spotkań popularnonaukowych w formule stacjonarnej i online stanowiących platformę komunikacji między AGH i społeczeństwem. To otwarta przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń. Cykl organizuje Centrum Komunikacji i Marketingu AGH we współpracy z Radą Programową.

Połowę zdjęcia, patrząc od lewej, zajmuje niski budynek w kolorze kremowym. Budynek posiada zdobione okna. W centrum fasady budynku znajduje się wejście. Nad wejściem znajduje się neon. Drugą połowę zdjęcia, patrząc od lewej, zajmuje widoczny w oddali budynek wielopiętrowy w kolorze beżowym. Nad budynkiem widoczne jest niebo w kolorze błękitnym, które częściowo przysłaniają chmury w kolorach białym i szarym.

Spotkania na żywo

  • Spotkania odbywają się na kampusie AGH w budynku U-2 (sala audytoryjna, ul. Reymonta 7), w godz. 18-19.30, przeważnie raz w miesiącu w roku akademickim. Mapa kampusu jest dostępna tutaj.
  • Pojedyncze wydarzenie dzieli się zwykle na dwa wykłady. Każdy z nich trwa 30 minut. Po każdym wystąpieniu prelegenci przez 15 minut odpowiadają na pytania publiczności.

Transmisje i nagrania

  • Transmisje z wydarzeń można oglądać na kanale YouTube AGH. Nagrania dostępne są również w formie podcastów we wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

Wstęp na spotkania

  • Wydarzenia mają charakter otwarty, a z tytułu udziału w nich nie są pobierane żadne opłaty.
  • Wszystkich Uczestników prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.